Rozkład kolędy 2019

Podajemy rozkład wizyty duszpasterskiej czyli kolędy 2019

(dzień kolędy; który ksiądz chodzi; po jakiej ulicy)

Rozpoczęcie: w tygodniu – od godz. 16.00; w soboty – od godz. 10.00

Lp Kiedy? Który ksiądz? Gdzie?
1 Piątek

28.12. 18

od g. 15.00

Ks. Proboszcz Widłakowa parzyste 10-32
2 Ks. Kazimierz Nierówna
3 Ks. Paweł Widłakowa niep. 27-59
4 Ks. Robert ul. Bodzowska
5 Sobota

29.12.19

od godz. 10.00

Ks. Proboszcz Widłakowa 36-58 (+ 65)
5a Ks. Kazimierz Wielkanocna 4-18
6 Ks. Paweł Widłakowa (Pychowice) 3-9 i (Bodzów) nr 18
7 Ks. Robert Wielkanocna 22 – 63
8 Środa

2.01.19

od godz. 16

Ks. Proboszcz Sodowa 13-17
9 Ks. Kazimierz Sodowa 7-11+ 48
10 Ks. Paweł Sodowa 19
11 Ks. Robert Tyniecka niep.49-77
12 Czwartek3.01.19 Ks. Proboszcz Słońskiego 5-7 niep.; 14-28 p
13 Ks. Kazimierz Skalica 1-16 A
14 Ks. Paweł Słońskiego niep. 1-29 (bez 5, 7)
15 Ks. Robert Skalica 17-34
16 Sobota

5.01.19

od godz. 10-tej

Ks. Proboszcz Jemiołowa niep.
17 Ks. Kazimierz Jemiołowa – parzyste
18 Ks. Paweł Rodzinna
19 Ks. Robert Tyniecka parz. 46-102
20 Poniedz.

7.01.19

Ks. Proboszcz Wzgórze
21 Ks. Kazimierz Św. Piotra + Przełom
22 Ks. Paweł Ćwikłowa
23 Ks. Robert Tyniecka niep. 85-105
24 Wtorek

8.01.19

 

Ks. Proboszcz Zakrzowiecka 45-51
25 Ks. Kazimierz Pokutyńskiego
26 Ks. Paweł Zakrzowiecka 53-63
27 Ks. Robert Zakrzowiecka 25-41 A
28 Środa

9.01.19

Ks. Proboszcz Krasowa
29 Ks. Kazimierz Harasymowicza blok nr 9 i domy od nr  8 do 20
30 Ks. Paweł Odrzywolskiego
31 Ks. Robert Talowskiego
32 Czwartek

10.01.19

Ks. Proboszcz Na Leszczu
33 Ks. Kazimierz Harasymowicza bl. nr 7 (1-27)
34 Ks. Paweł Harasymowicza bl. nr 7 (27-54)
35 Ks. Robert Harasymowicza  bl nr 2 i  4
36 Piątek

11.01.19

Ks. Proboszcz Moraczewskiego blok nr 2 i 4, oraz  dom nr 5
37 Ks. Kazimierz Moraczewskiego 16-20
38 Ks. Paweł Moraczewskiego bloki nr 10,12,14  i domek nr 11
39 Ks. Robert Moraczewskiego bl. 6, 8; dom 9
40 Sobota

12.01.19

Ks. Proboszcz Sodowa – parzyste
41 Ks. Kazimierz Księżarskiego + Bażanki
42 Ks. Paweł Zakrzowiecka 39
43 Ks. Robert Zakrzowiecka 43
44 Poniedz.

14.01.19

Ks. Proboszcz Prylińskiego
45 Ks. Kazimierz Ekielskiego
46 Ks. Robert Tyniecka parz. 106 – 116 A
47 Wtorek

15.01.19

 

 

Ks. Proboszcz Krzewowa 3-18 C + Kaktusowa
48 Ks. Kazimierz Widłakowa (Kostrze) 58-81 (bez 59)
49 Ks. Robert Krzewowa 3-18 C
50 Środa

16.01.19

Ks. Proboszcz Tyniecka niep.139-157 + Pustelnia
51 Ks. Kazimierz Kostrzecka
52 Ks. Robert Falista 3-22 + Gronowa
53 Czwartek

17.01.19

Ks. Proboszcz Falista 24-44
54 Ks. Kazimierz Brzask
55 Ks. Robert Tyniecka par.124-164a + Kolna
56 Piątek

18.01.19

 

Ks. Proboszcz Tyniecka niep. 163A-175
57 Ks. Kazimierz Bojanówka + Fosa + Zaciernie
58 Ks. Robert Jachimeckiego
59 Sobota 19.01.19 Ks. Proboszcz Tyniecka – boczna 177 – 193
60 Ks. Kazimierz Dąbrowa – parzyste 20-38
61 Ks. Robert Tyniecka 118 i 120;  Felczaka
62 Poniedz. 21.01.19 Ks. Proboszcz Dąbrowa – parzyste 2-18
63 Ks. Kazimierz Dąbrowa niep 5-15 c
64 Ks. Robert Dąbrowa niep. 15d-43
65 Wtorek 22.01.19 Ks. Proboszcz Bobrowa  1-10 B
66 Ks. Kazimierz Bobrowa 12-36 A
67 Ks. Robert Prof. Ślaskiego
68 Środa 23.01.19 Ks. Proboszcz Tyniecka niep. 113 -129
69 Ks. Kazimierz Tyniecka niep. 131-137 B
70 Ks. Robert Os. Srebrne Uroczysko
Więcej w tej kategorii: